مؤسسات مالی و تجاری

درست مانند بانک‌ها، مؤسسات مالی و تجاری هم می‌توانند با بهره‌گیری از امکانات و قابلیت‌های «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی»، خدمات ارزنده و قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه نمایند.

برخورداری از یک بستری بصری و کارآمد برای یک مؤسسه مالی بسیار پر اهمیت است. مؤسسات مالی و تجاری نیاز دارند تا بتوانند انواع اطلاعات و آمار در لحظه را به مشتریان خود نمایش دهند. برخورداری از این قابلیت در کنار ارائه ابزارهای تجزیه و تحلیل، فراهم کردن امکان خرید و فروش دارایی‌ها و همچنین استفاده از نوتیفیکیشن‌های کاربردی و قابل تنظیم همگی از نیازهای یک مؤسسه مالی و تجاری محسوب می‌شود که با استفاده از امکانات و قابلیت‌های فینووی، دسترسی به آن‌ها بسیار ساده‌تر خواهد بود.

کیف پول معاملات

استفاده از یک کیف پول دیجیتال، نیاز اساسی سایت‌ها اپلیکیشن‌های فعال در معاملات سهام و کریپتوکارنسی می‌باشد. هر یک از این اپلیکیشن‌ها که به مشتریان خود اطلاعات مربوط به تغییرات نرخ ارزهای دیجیتال و یا سهام شرکت‌ها را ارائه می‌کنند، باید بستر معمالات آنلاین را هم برای مشتری خود فراهم کنند تا آن‌ها بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به سادگی معاملات خود را به صورت آنلاین به سرانجام برسانند.

انجام هر معامله‌ای به صورت آنلاین، بدون برخورداری از یک ابزار مناسب کیف پول، تقریباً ناممکن و یا حداقل بسیار دشوار خواهد بود.

کسب‌وکارهای فعال در حوزه معاملات سهام و کریپتوکارنسی‌ها، می‌توانند با پیاده سازی «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی»، در سایت یا اپلیکیشن خود، بهترین قابلیت‌ها را در اختیار مشتریان قرار داده و بدون نگرانی بر روی توسعه امکانات تخصصی اپلیکیشن خود اهتمام ورزند.

Trading-wallet
Crypto-stocks-trading

معاملات سهام و کریپتو

سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فعال در زمینه معاملات کریپتوکارنسی و یا سهام، می‌توانند به ازای هر یک از ارزها و یا سهام هر یک از شرکت‌ها که توسط مشتری خریداری شده باشد، یک کیف پول اختصاصی برای ذخیره موجودی و تاریخچه تبادلات بسازند.

این مدل از نگهداری ارزها و سهام‌ها می‌تواند در مدیریت دارایی‌ها به مشتریان کمک بزرگی باشد و فرایند معاملات را نیز ساده‌تر از قبل کند.

همچنین یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مجموعه فینووی، ارائه کیف پول دیجیتال متصل به شبکه‌های اصلی ارزهای دیجیتال، در کنار کیف پول ارزهای فیات می‌باشد. با همکاری شرکای تجاری، این قابلیت در آینده‌ای نزدیک به فینووی اضافه خواهد شد.

مشاهده پورتفو در کنار اخبار معاملات

طراحی مناسب یک سایت یا اپلیکیشن در حوزه معاملات بورس و یا معاملات ارزهای دیجیتال، با استفاده از امکانات و قابلیت‌های ارائه شده در فینووی، فرایندی ساده و سریع است. شما می‌توانید با استفاده از امکانات کاربردی کیف پول دیجیتال فینووی، به راحتی در هر لحظه، مشتریان خود را در جریان وضعیت پورتفوی آن‌ها قرار داده و در کنار آن تاریخچه معاملات و اطلاعات ارزشمند دیگری را نیز به آن‌ها نمایش دهید.

Trading-news
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است