صدور صورتحساب بر اساس پلن‌های اشتراک

«انعطاف‌پذیری در کنار اتوماسیون» قابلیت‌های کلیدی هستند که فینووی به کسب‌وکار شما اضافه می‌کند. هر نوعی از «پلن‌های اشتراک» را به سادگی می‌توانید از طریق فینووی برای محصولات و خدمات خود داشته باشید.

فینووی، همه چیز در یکجا

با استفاده از قابلیت‌های فینووی، برنامه‌های فروش خود را بر اساس نیازمندی‌های کسب‌وکارتان طراحی و اجرا کنید.

قابل تنظیم
تنظیم ریتم زمانی صدور صورتحساب‌ها و چرخه‌های صدور فاکتور
تنظیم پلکان‌های قیمت‌گذاری
تعریف شرایط خاص
امکان ایجاد تغییرات در چرخه‌های میانی
امکان تنظیم پروسه تسهیم در هر تراکنش
چابک و خودکار
پیچیده‌ترین مدل‌های قیمت‌گذاری را می‌توانید به سادگی و به سرعت انجام دهید
کلیه فرایندهایی که قبلاً به صورت دستی انجام می‌دادید را خودکار کرده و فرایندهای حسابداری و مالی خود را ارتقاء دهید.

به سادگی بر اساس اشتراک کاربران، برای آن‌ها صورتحساب صادر کنید

از سرویس‌های ابری گرفته تا سرویس‌های استریمینگ مانند VOD یا گیم، تا سرویس‌های اشتراکی مانند دوچرخه و هزاران سرویس دیگر که توسط کسب‌وکارها ارائه شده‌اند، می‌توانند در طراحی و پیاده‌سازی پلن‌های اشتراک خود از خدمات و قابلیت‌های «فینووی» بهره‌برداری نمایند. پلن مورد نظر خود را طراحی کنید، قیمت‌گذاری را بر اساس آن انجام دهید، سپس آن‌ها را در «فینووی» پیاده‌سازی کنید و تمام! حالا از فروش و افزایش درآمد خود لذت ببرید.

قیمت‌گذاری با نرخ ثابت

شما می‌توانید برای محصولات یا خدمات اشتراکی خود، برنامه فروشی با نرخ ثابت داشته باشید. برای مثال، اگر شما یک سرویس دهنده VOD مانند نماوا یا فیلیمو باشید، می‌توانید یک برنامه فروش ماهانه با مبلغ 9.99 دلار داشته باشید که بر اساس درخواست کاربر در پایان هر ماه تمدید شود.

همچنین اگر کسب‌وکار شما انتشار یک مجله تخصصی در حوزه کامپیوتر باشد (مانند مجله پیوست) می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های فینووی یک یا چند برنامه فروش با نرخ ثابت برای آن داشته باشید. مثلاً هفته‌ای 3 دلار.

قیمت‌گذاری با چند برنامه فروش

شما می‌توانید برای محصولات و خدمات کسب‌وکار خود، چندین برنامه فروش تعریف کنید که تفاوت آن‌ها در فیچرها و یا بازه زمانی هر برنامه باشد. مشتریان شما می‌توانند یکی از برنامه‌های فروش شما را انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.

برای مثال، برنامه فروش استارتر 25 دلار در ماه، برنامه فروش پایه 50 دلار در ماه و برنامه فروش پرو 99 دلار در ماه می‌باشد.

قیمت‌گذاری بر اساس یک واحد مشخص

بر اساس نیازمندی‌های کسب‌وکار، شما می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های «فینووی» برنامه‌های فروش خود را طبق مصرف مشتریان از یک واحد مشخص طراحی و پیاده‌سازی نمایید. این واحد می‌تواند تعداد کاربر، مصرف پهنای باند، استفاده از فضای ابری و یا هر واحد قابل اندازه‌گیری دیگری باشد.

در مثال روبرو، 3 برنامه فروش در اختیار مشتری قرار گرفته که در اولی، تا سقف 10 کاربر، به ازای هر کاربر 10 دلار از مشتری دریافت می‌شود. اما اگر مشتری از برنامه فروش 11 تا 20 کاربره قصد استفاده داشته باشد، به ازای هر کاربر 8 دلار پرداخت خواهد کرد.

قیمت‌گذاری به صورت فریمیوم

یکی از محبوب‌ترین مدل‌های فروش در سال‌های اخیر «فریمیوم» نام دارد. در برنامه‌های فروشی که از مدل فریمیوم استفاده می‌کنند، مشتری می‌تواند در مرحله اول، تا حد مشخصی از محصول یا خدمت ارائه شده، به صورت رایگان استفاده نموده و پس از آن اقدام به پرداخت نماید.