خرده‌فروش‌ها

یک تجربه رضایت‌بخش و بی‌نظیر 360 درجه برای مشتریان خود طراحی کنید. فرقی ندارد یک یک کسب‌وکار کوچک هستید یا یک فروشگاه زنجیره‌ای و یا یک مگامال، با استفاده از «سرویس ابری کیف پول دیجیتال فینووی» می‌توانید طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های مالی را در بیزنس خود فعال کنید.

قابلیت‌هایی مانند، برنامه‌های وفاداری چندلایه (باشگاه مشتریان)، خریدهای درون برنامه‌ای، خرید با امتیازات جمع‌آوری شده، کش‌بک، خرید اعتباری و پشتیبانی از انواع روش‌های پرداخت، فقط بخشی از مزایا و امکاناتی هستند که با استفاده از فینووی می‌توانید به کسب‌وکار خود اضافه کنید.

برنامه‌های وفاداری

با بهره‌برداری از امکانات «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی» می‌توانید به مشتریان خود برنامه‌های وفاداری خلاقانه و نوآورانه پیشنهاد کنید. شما می‌توانید در ازای هر خرید از فروشگاه و یا هر اینترکشنی که مشتریان با سایت یا اپلیکیشن شما دارند، به آن‌ها امتیاز دهید.

استفاده از این‌گونه برنامه‌های وفاداری، انگیزه مشتریان را برای دوباره سر زدن و دوباره خرید کردن از فروشگاه شما چند برابر خواهد کرد.

فینووی، اجرای برنامه‌های وفاداری و انگیزشی را ساده کرده و شما می‌توانید با صرف کمترین زمان و هزینه بهترین و کامل‌ترین برنامه‌های وفاداری مانند باشگاه مشتریان را در سایت یا اپلیکیشن خود پیاده‌سازی نمایید. 

Loyalty-programs
Points-conversion

تبدیل امتیازات و بازپرداخت نقدی

مشتریان باید بتوانند امتیازات جمع‌آوری شده از طریق برنامه‌های وفاداری را به صورت پول نقد و یا کوپن در خریدهای آتی خود از فروشگاه شما استفاده کنند.

کسب‌وکارها با استفاده از قابلیت‌های فینووی می‌توانند این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهند تا آن‌ها به سادگی امتیازات را بعد از تبدیل به پول نقد در کیف پول خود ذخیره کرده و در خریدهای آتی از اعتبار آن استفاده کنند.

 

بخر، بعداً پرداخت کُن

یکی از راه‌های مؤثر در ایجاد انگیزه خرید، ارائه تسهیلات در پرداخت می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از اعتبارسنجی مشتریان، به آنها اعتباری با مبالغ مشخص تخصیص دهید تا بتوانند خرید خود را انجام داده و در مدت معینی تسویه کنند.

امکانات و قابلیت‌های کیف پول فینووی، به سادگی امکان ارائه این سرویس و مدیریت آن را برای کسب‌وکارها فراهم کرده است.

Buy-now-pay-later
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است