فعالان صنعت بیمه

فعالان صنعت بیمه و اینشورتک‌ها می‌توانند با استفاده از سرویس ابری کیف پول فینووی قابلیت‌ها و امکانات ارزشمندی را برای مشتریان خود فعال کنند. مواردی مانند مدیریت فرایندهای مالی مربوط به بیمه‌نامه‌ها اعم از پرداخت حق بیمه به روش‌های مختلف مانند اقساط، تسویه خودکار مطالبات، دریافت جرایم دیرکرد، بازپرداخت خسارت به مشتریان و حتی اجرای برنامه‌های وفاداری با هدف فعال نگه داشتن مشتریان.

در ادامه، برخی از این قابلیت‌ها و امکانات که می‌توانند در سایت یا اپلیکیشن شما پیاده‌سازی شوند را معرفی می‌کنیم.

 

ثبت درخواست خسارت

مشتریان می‌توانند از طریق سایت یا اپلیکیشن شما، ادعای خسارت خود را به همراه مدارک مربوطه ارسال کنند. پس از بررسی و مشخص شدن میزان خسارتی که باید به مشتری پرداخت شود، این مبلغ به کیف پول مشتری واریز خواهد شد.

در این مرحله مشتری می‌تواند مبالغ واریز شده به کیف پول خود را برای پرداخت‌های آتی به شرکت شما، در همان جا نگه دارد و یا اقدام به برداشت آن نماید. با این قابلیت شما امکان منحصر به فردی را در اختیار مشتری قرار داده‌اید و علاوه بر ساده‌سازی و تسریع فرایندهای مالی با مشتریان، رضایت‌مندی آن‌ها را نیر تأمین خواهید کرد.

make-claim
Buy-insurance-policies

خرید بیمه‌نامه

کسب‌وکارهای فعال در صنعت بیمه و اینشورتک‌ها با استفاده از ابزارها و قابلیت‌های دیجیتال می‌توانند، خدمات منحصربه‌فردی را در اختیار مشتریان قرار دهند. کیف پول فینووی در این راستا می‌تواند به بهترین شکل ممکن در خدمت کسب‌وکارهای صنعت بیمه باشد. شما می‌توانید با بهره‌برداری از امکانات فینووی، قابلیت خرید، تمدید و یا ارتقاء بیمه نامه‌ها به صورت آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کنید.

همچنین امکان هدیه دادن بیمه‌نامه توسط یک مشتری به دوستان یا اقوام خود، امکان پرداخت اقساطی مبلغ بیمه‌نامه‌ها از طریق اعتبار موجود در کیف پول مشتری، و مزایای دیگری که می‌توانند بستری برای رشد و توسعه کسب‌وکار شما باشند در فینووی ارائه شده‌اند. 

پیشنهاد و هدیه به مشتریان

شما می‌توانید با روش‌های بسیار مؤثر و نوآورانه‌ای، مشتریان خود را نسبت به خرید بیمه‌نامه‌های جدید، ارتقاء بیمه‌نامه‌های سابق و یا حتی تهیه بیمه‌نامه هدیه برای دوستان و اقوام خود ترغیب نمایید.

استفاده از «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی» اجرای برنامه‌های تشویقی و وفاداری را بسیار ساده‌تر و سریع‌تر خواهد کرد و تجربه بسیار ناب‌تری را برای مشتریان رقم خواهد زد.

Rewards
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است