فینووی مناسب برای هر نوع کسب‌وکاری

کسب‌وکار شما در چه حوزه‌ای است؟ مهم نیست، هر نوع کسب‌وکاری داشته باشید، می‌توانید از قابلیت‌های فینووی بهره‌مند شوید. ما سعی کردیم برای کسب‌وکارهای فراگیر و پرتعداد، کار را با ارائه تمپلیت‌های آماده ساده‌تر کنیم. برای مثال اگر شما یک فروشگاه اینترنتی فروش کالا دارید، ما به شما استفاده از ووکامرس یکپارچه شده با فینووی را پیشنهاد می‌کنیم.

همینطور، اگر یک سرویس‌دهنده SaaS هستید یا یک ارائه‌کننده زیرساخت ابری مانند IaaS و PaaS هستید، ما تمپلیت‌های کاربردی را با هدف ساده‌سازی استفاده از فینووی برای شما آماده کرده‌ایم.

در ادامه به برخی موارد استفاده کسب‌وکارها از سرویس ابری کیف پول فینووی اشاره خواهیم کرد.

فعالان صنعت بیمه

فعالان صنعت بیمه و اینشورتک‌ها می‌توانند با استفاده از سرویس ابری کیف پول فینووی قابلیت‌ها و امکانات ارزشمندی را برای مشتریان خود فعال کنند. مواردی مانند مدیریت فرایندهای مالی مربوط به بیمه‌نامه‌ها اعم از پرداخت حق بیمه به روش‌های مختلف مانند اقساط، تسویه خودکار مطالبات، دریافت جرایم دیرکرد، بازپرداخت خسارت به مشتریان و حتی اجرای برنامه‌های وفاداری با هدف فعال نگه داشتن مشتریان.

 

خرده‌فروش‌ها

یک تجربه رضایت‌بخش و بی‌نظیر 360 درجه برای مشتریان خود طراحی کنید. فرقی ندارد یک یک کسب‌وکار کوچک هستید یا یک فروشگاه زنجیره‌ای و یا یک مگامال، با استفاده از «سرویس ابری کیف پول دیجیتال فینووی» می‌توانید طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های مالی را در بیزنس خود فعال کنید.

قابلیت‌هایی مانند، برنامه‌های وفاداری چندلایه (باشگاه مشتریان)، خریدهای درون برنامه‌ای، خرید با امتیازات جمع‌آوری شده، کش‌بک، خرید اعتباری و پشتیبانی از انواع روش‌های پرداخت، فقط بخشی از مزایا و امکاناتی هستند که با استفاده از فینووی می‌توانید به کسب‌وکار خود اضافه کنید.

صنعت بانکداری

بانک‌های و مؤسسات مالی و اعتباری می‌توانند با بهره‌برداری از امکانات «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی» اقدام به ایجاد ابزارهای کاربردی برای مشتریان و بستری ایده‌آل برای بانکداری دیجیتال خود نمایند.

اغلب قابلیت‌های کیف پول فینووی بر اساس نیاز هر کسب‌وکار قابل تنظیم بوده و بانک‌ها می‌توانند با پیاده‌سازی سرویس کیف پول فینووی، از امکاناتی مانند پرداخت سریع، انتقال وجه، حواله، پرداخت قبوض و پاداش برخوردار شوند.

در مورد سایر امکانات کیف پول فینووی، که مورد استفاده بانک‌ها هستند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع پرداخت‌ها از جمله پرداخت‌های بدون تماس، ادغام یکپارچه حساب‌های بانکی یک مشتری، ارتباطات کارت محور با شرکای تجاری و شخص ثالث، پرداخت اقساط وام و …

مؤسسات مالی و تجاری

درست مانند بانک‌ها، مؤسسات مالی و تجاری هم می‌توانند با بهره‌گیری از امکانات و قابلیت‌های «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی»، خدمات ارزنده و قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه نمایند.

برخورداری از یک بستری بصری و کارآمد برای یک مؤسسه مالی بسیار پر اهمیت است. مؤسسات مالی و تجاری نیاز دارند تا بتوانند انواع اطلاعات و آمار در لحظه را به مشتریان خود نمایش دهند. برخورداری از این قابلیت در کنار ارائه ابزارهای تجزیه و تحلیل، فراهم کردن امکان خرید و فروش دارایی‌ها و همچنین استفاده از نوتیفیکیشن‌های کاربردی و قابل تنظیم همگی از نیازهای یک مؤسسه مالی و تجاری محسوب می‌شود که با استفاده از امکانات و قابلیت‌های فینووی، دسترسی به آن‌ها بسیار ساده‌تر خواهد بود.

سایر کسب‌وکارها

هر نوع کسب‌وکاری با توجه به قابلیت‌های سفارشی‌سازی تعبیه شده در «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی» می‌تواند بر اساس نیازمندی‌های خود، یک کیف پول متناسب را طراحی کرده و مورد بهره‌برداری قرار دهد. 

تیم مشاوره ما در فینووی، آمادگی دارد تا در جلسات بررسی نیازمندی‌ها، به شما در مسیر ساخت کیف پول دیجیتالی مورد نیازتان کمک‌های لازم را ارائه نماید.

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است