صنعت بانکداری

بانک‌های و مؤسسات مالی و اعتباری می‌توانند با بهره‌برداری از امکانات «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی» اقدام به ایجاد ابزارهای کاربردی برای مشتریان و بستری ایده‌آل برای بانکداری دیجیتال خود نمایند.

اغلب قابلیت‌های کیف پول فینووی بر اساس نیاز هر کسب‌وکار قابل تنظیم بوده و بانک‌ها می‌توانند با پیاده‌سازی سرویس کیف پول فینووی، از امکاناتی مانند پرداخت سریع، انتقال وجه، حواله، پرداخت قبوض و پاداش برخوردار شوند.

در مورد سایر امکانات کیف پول فینووی، که مورد استفاده بانک‌ها هستند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع پرداخت‌ها از جمله پرداخت‌های بدون تماس، ادغام یکپارچه حساب‌های بانکی یک مشتری، ارتباطات کارت محور با شرکای تجاری و شخص ثالث، پرداخت اقساط وام و …

خرید و مدیریت حساب

امروزه مشتریان بانک‌ها انتظارات تازه‌تری نسبت به گذشته دارند. با توجه به امکانات ارائه شده از طریق سرویس‌های آنلاین، فینتکی‌ها و همچنین ظهور نئوبانک‌ها، می‌خواهند 100% عملیات مالی و بانکی خود را به صورت آنلاین، ساده و سریع به انجام برسانند.

یکی از مهم‌ترین درخواست‌ها، امکان مدیریت چندین حساب یا کارت بانکی از طریق یک حساب کاربری می‌باشد. ما در فینووی به این نیاز پاسخ داده‌ایم و قابلیت‌هایی را فراهم کرده‌ایم که مشتریان بانک‌ها بتوانند چندین حساب و یا کارت بانکی خود را از طریق یک حساب کاربری مدیریت کنند.

استفاده از «سرویس ابری کیف پول دیجیتالی فینووی» هم در کنار این قابلیت‌ها می‌تواند لذت و رضایت‌مندی بیشتری را برای مشتریان بانک‌ها فراهم کند. مشتریان می‌توانند علاوه بر مدیریت حساب‌های بانکی خود از طریق یک درگاه یکپارچه، کلیه فرایندهای مالی مورد نیاز خود را نیز با سادگی و به سرعت انجام دهند.

Purchases-and-account-management
Transfers-and-remittance

انتقال وجه و حواله

همواره یکی از پر استفاده‌ترین عملیات بانکی، نقل و انتقال وجوه میان مشتریان است که در بستر بانک‌ها انجام می‌شود. با استفاده از تکنولوژی‌ها و ایده‌های جدید در صنعت بانکداری، انجام این فرایند به مراتب ساده‌تر و سریع‌تر از گذشته انجام می‌شود.

با ظهور کسب‌وکارهای فینتکی و نئوبانک‌ها، این‌گونه عملیات بانکی باز هم ساده‌تر شده است. ما در فینووی در تلاش هستیم تا با ارائه سرویس‌های جذاب‌تر بتوانیم این فرایند را یک گام جلوتر ببریم و انجام آن را برای مشتریان ساده‌تر کنیم.

بانک‌ها با استفاده از کیف پول فینووی می‌توانند، فرایند نقل و انتقال وجوه را ساده‌تر از گذشته در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

پرداخت قبوض

پرداخت قبوض متعدد یکی از امور پُر دردسر برای مردم است. قبض برق، آب، گار، تلفن، اینترنت، شارژ ساختمان، شهرداری، اقساط وام‌ها، و در کنار همه این‌ها هزینه‌های ماهانه‌ای که باید برای استفاده از سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف پرداخت شود، تنها نمونه‌هایی از پرداخت‌های روتین ماهانه هستند.

دقت و برنامه‌ریزی برای پرداخت این تعداد قبوض و اقساط در طول یک‌ماه، واقعاً انرژی و زمان زیادی را از هر فرد صرف می‌کند. بسیاری از اپلیکیشن‌های فینتکی سعی دارند که راه‌حل‌های مناسبی برای حل این‌گونه مشکلات ارائه کنند. کیف پول فینووی می‌تواند ابزار مناسبی برای استفاده در اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه کننده خدمات بانکی و مالی باشد، که هدف‌شان پرداختن به راه‌حل‌های مناسب جهت پوشش این مشکل است.

Bill-payments
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است