سرویس ابری صدور صورتحساب

اغلب کسب‌وکارها می‌توانند با اندکی هوشمندی درآمدهای خود را چند برابر کنند. یکی از راه‌های افزایش درآمد، انتقال داده‌های مربوط به مصرف کاربران به پایپلاین‌های اتوماتیک و «Real-Time» صدور صورتحساب است. با استفاده از این روش، بسیاری از هزینه‌های کسب‌وکار کاهش یافته، رضایتمندی و ابتکار عمل در نزد مشتریان افزایش یافته و در نهایت سرعت رشد کسب‌وکار چند برابر می‌شود.

تونانی‌های خرید مشتری را محدود نکنید

قیمت‌ها را مبتنی بر مصرف مشتریان از خدمات و محصولات خود تنظیم کنید و به بیشترین سود و بالاترین رضایت‌مندی دست پیدا کنید.

خلاق و منعطف باشید
خلاقانه‌ترین مدل‌های قیمت‌گذاری را طراحی کنید و به مشتریان خود اجازه دهید تا بر اساس میزان مصرف خود، هزینه‌ها را پرداخت کنند.
در زمان واقعی (Real-Time) به تغییرات بازار واکنش نشان دهید. این قابلیتی است که فینووی در اختیار شما قرار داده است.
مشتریان وفادار ایجاد کنید
شفافیت را در ارتباط با مشتریان به عنوان مشی خود در نظر بگیرید. به مشتریان به صورت دقیق بگویید که هزینه‌ها را برای چه پرداخت کرده‌اند.
قیمت‌گذاری را با استراتژی پایین آوردن نرخ خروج مشتری تنظیم کنید تا بتوانید وفاداری بالاتری از سوی مشتریان کسب کنید.

فراتر از پلن‌های ساده اشتراک حرکت کنید

فینووی قابلیت‌های بی‌شمار و کم‌نظیری در اختیار کسب‌وکارها قرار داده تا بتوانند با پیاده‌سازی مدل‌های خلاقانه و منعطفی از قیمت‌گذاری محصولات و خدمات خود، به نحو چشم‌گیری سود خود را افزایش دهند. هر نوع از محصولات و یا خدمات مبتنی بر کلیک، API کال، دانلود، صندلی، پیامک، دقیقه، پهنای باند و هر نمونه مشابه دیگر در فینووی پشتیبانی شده و کسب‌وکارها می‌توانند برای آن‌ها صورتحساب صادر کنند.

با استفاده از امکانات ارائه شده در فینووی، فقط قیمت‌گذاری محصولات و خدمات را انجام دهید، سیستم به صورت اتوماتیک مصرف مشتریان را به صورتحساب، فاکتور و گزارش تبدیل خواهد کرد.

پرداخت به ازای مصرف

در این مدل از قیمت‌گذاری و صدور صورتحساب، مشتریان بر اساس آنچه مصرف می‌کنند، پرداخت‌ها را انجام می‌دهند. برای مثال اگر دانلود هر مگابابت از یک سرویس 99 سنت باشد، هزینه دانلود 3 مگابایت از آن سرویس 2.97 دلار خواهد بود.

قیمت‌گذاری پلکانی

اگر محصول یا خدمتی دارید که می‌خواهید برای آن قیمت‌گذاری پلکانی داشته باشید، فینووی به سادگی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای مثال اگر یک سرویس اشتراک دوچرخه ارائه می‌دهید، پله اول را می‌توانید 100 ساعت در نظر بگیرید، پله دوم 101 تا 200 ساعت و پله سوم هم 201 ساعت به بالا.

در ادامه می‌توانید برای پله اول، هر ساعت استفاده را 10 دلار قیمت‌گذاری کنید، در پله دوم، هر ساعت 7 دلار و در پله سوم هر ساعت 5 دلار. با این حساب اگر مشتری در ماه جاری 150 ساعت از دوچرخه‌های شما استفاده کرده باشد، تا الان 1350 دلار از کیف پول وی کسر شده است. محاسبه پلکانی به این شکل است که 100 ساعت اول با نرخ پله اول و 50 ساعت بعدی با نرخ پله دوم محاسبه شده است.

قیمت‌گذاری بر اساس حجم خرید

کسب‌وکارها می‌توانند بر اساس قابلیت‌های فینووی، قیمت‌گذاری خود را منطبق با حجم خرید مشتری انجام دهند، که این خرید باید در یک بازه زمانی مشخص صورت گرفته باشد. مثلاً بازه یک ماهه، یا یک هفته یا هر زمان مشخص شده دیگری.

برای مثال اگر کسب‌وکار شما، فروش استورج ابری باشد و برای حجم خرید زیر 100 گیگابایت در ماه، به ازای هر گیگابایت 10 دلار قیمت‌گذاری کرده باشید و برای مصرف ماهانه بیش از 100 گیگابایت، به ازای هر گیگابایت 7 دلار، هزینه قابل پرداخت توسط کاربری که در ماه جاری 250 گیگابایت مصرف کرده باشد، 1750 دلار خواهد بود. زیرا بر اساس حجم خرید انجام شده توسط کاربر مذکور، هر گیگابابت 7 دلار محاسبه خواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است