نیتیو مالتی‌تننسی در فینووی

فینووی به عنوان یک سرویس ابری (SaaS) از قابلیت مالتی‌تننسی به صورت native پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید در قالب یک دسترسی، چندین Instance از فینووی داشته باشید. ساخت هر یک از Instanceها (تننت‌ها) به صورت سلف-سرویس و توسط کاربر سیستم قابل انجام است. مالتی‌تننسی در فینووی به صورت نیتیو و در سطح اسکیما پیاده‌سازی شده که بالاترین سطح بهره‌وری و سرعت را در اختیار کسب‌وکار قرار می‌دهد. از دیگر مزایای این معماری، پشتیبانی و نگهداری با ضریب اطمینان بالاتر می‌باشد و شما همواره مطمئن هستید که در سریع‌ترین زمان ممکن آپدیت‌های امنیتی و فیچرهای جدید در قالب نسخه جاری را دریافت خواهید کرد.

استفاده از این قابلیت برای کسب‌وکارهای پلتفرمی مانند دیجیکالا و مارکت‌پلیس‌های دیگر مناسب است. همچنین هلدینگ‌ها و یا شرکت‌های زنجیره‌ای می‌توانند با استفاده از این قابلیت و به سادگی، تمام فرایندهای مالی میان شرکت‌های زیرمجموعه خود و مشتریان را مدیریت کنند.

استفاده از فینووی، برای کسب‌وکارهایی که در توسعه نرم‌افزار از معماری میکروسرویس بهره می‌برند بسیار ساده‌تر بوده و پیاده‌سازی فینووی در هسته نرم‌افزاری آن‌ها سریع‌تر انجام خواهد شد. البته با توجه به اینکه فینووی خدمات خود را از طریق API ارائه می‌دهد، هر نرم‌افزاری و با هر نوع معماری، امکان استفاده از قابلیت‌های آن را دارد. در ادامه دو گام مؤثری که می‌تواند محصول نرم‌افزاری شما را قابل اتکاتر کند معرفی می‌کنیم.

گام اول: پیاده‌سازی معماری میکروسرویس

سرعت تطبیق با شرایطی که مارکت به کسب‌وکارها تحمیل می‌کند، مهم‌ترین مؤلفه‌ی موفقیت در دنیای امروز محسوب می‌شود. یکی از مؤثرترین راه‌کارها برای دستیابی به این قابلیت، اصلاح معماری نرم‌افزار است. مهاجرت از معماری monolithic و SOA به میکروسرویس بهترین گام ممکن محسوب می‌شود. شکستن ساختار نرم‌افزار به فانکشن‌های مستقل‌تر و کوچک‌تر گام اول در این مهاجرت است. با این اقدام شما با تعداد بیشتری از سرویس‌های مستقل در نرم‌افزار خود مواجه هستید و می‌توانید بدون مشکلات سابق، پلن‌های متنوع توسعه‌پذیری و مقیاس‌پذیری را طراحی و اجرا نمایید. اجرای پلن‌های مقیاس‌پذیری در این شرایط برای شما بسیار سریع‌تر، ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر خواهد بود.

گام دوم: بهره‌برداری از محصولات API First

اما یک اقدام مهم دیگر نیز می‌تواند قابل توجه باشد. استفاده از محصولاتی که به صورت API First عرضه می‌شوند و قابل بهره‌برداری در هر نوع سایت یا اپلیکیشن هستند. در حالی‌که شما محصول خود را با شکل صحیح به میکروسرویس‌های کاربردی تقسیم کرده باشید، به سادگی می‌توانید به جای صرف زمان و هزینه بالا برای توسعه هر سرویس، از سرویس‌های خارجی که توسط کسب‌وکارها به صورت API عرضه شده‌اند بهره‌برداری نمایید. برای مثال در مارکت امروز، شرکت‌ها کمتر پردازش‌های سنگین بر روی تصاویر و یا ویدئوهای مورد نظر خود انجام می‌دهند. زیرا کسب‌وکارهایی در بازار حضور دارند که محصولات و APIهای متعددی در این زمینه ارائه کرده‌اند و دوباره‌نویسی آن‌ها به اعتقاد بسیاری از کسب‌وکارهای هوشمند، اتلاف منابع محسوب می‌شود.

فینووی هم به عنوان یک محصول API First می‌تواند یکی از قطعات پازل شما باشد. در بخشی از سیستم خود که باید فرایندهای مالی با مشتریان‌تان را طراحی و پیاده‌سازی کنید از قابلیت‌های بی‌شمار فینووی بهره‌برداری نمایید و تا سال‌ها بدون نگرانی، امکان پیاده‌سازی انواع و اقسام مدل‌های قیمت‌گذاری و صدور صورتحساب را داشته باشید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است