مدل‌های ترکیبی و پرطرفدار صورتحساب‌ها

فینووی قابلیت‌های متعددی برای صدور صورتحساب در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. یکی از جذاب‌ترین امکانات فینووی، ساختن صورتحساب‌های ترکیبی است. شما می‌توانید انواع مختلف صورتحساب‌ها را به صورت خلاقانه و با هدف افزایش پتانسیل درآمدزایی با هم ترکیب کنید.

کسب‌وکار خود را با قیمت‌گذاری فلت و قدیمی محدود نکنید

ترکیب مدل‌های قیمت‌گذاری قدیمی و فلت با مدل‌های اشتراکی مبتنی بر مصرف، می‌تواند پلن‌های بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی را پیش روی مشتریان قرار دهد. با استفاده از مدل‌های ترکیبی فینووی، رضایتمندی مشتریان خود را افزایش داده و سودآوری بیشتری را رقم بزنید.

سریع، آسان و داینامیک
محصولات و خدمات جدید را به سرعت و به سادگی ایجاد کنید، و یا محصولات قبلی را ویرایش کنید و برای هر یک از محصولات یا خدمات کسب‌وکار خود، قوانین و مدل‌های فروش مورد نظر را تعریف کنید.
داده‌های مربوط به مصرف کاربران را از هر منبعی جمع‌آوری کرده و به صورت اتوماتیک به فینووی ارسال کنید. ما کل فرایند صدور صورتحساب، صدور فاکتور و تهیه گزارش‌های مالی مورد نیاز را به صورت Real-Time برای کسب‌وکار شما انجام خواهیم داد.
خودکار و مقیاس‌پذیر
فینووی به عنوان یک سرویس ابری صدور صورتحساب برای استارتاپ‌ها، کسب‌وکارهای کوچک/متوسط و همینطور برای کسب‌وکارهای بزرگ قابل استفاده و بهره‌برداری می‌باشد.
پس بدون هیچ نگرانی فقط بر روی توسعه محصول خود متمرکز شوید و مطمئن باشید با استفاده از امکانات فینووی می‌توانید پیچیده‌ترین مدل‌های قیمت‌گذاری و صدور صورتحساب را انجام دهید.

استراتژی‌های خلاقانه قیمت‌گذاری داشته باشید تا همواره در رقابت پیروز شوید

فینووی به عنوان تنها پلتفرم صدور صورتحساب، قابلیت ترکیب مدل‌های جذاب و پرطرفدار را با هدف ساخت مدل‌های خلاقانه به شما ارائه می‌کند. کسب‌وکارها می‌توانند صورتحساب مورد نظر خود را با ترکیب مدل‌های یکبار پرداخت، بر اساس مصرف، پلکانی، پلن‌های اشتراک، مصرف مازاد و غیره بسازند و مدیریت کنند. شما می‌توانید با استفاده از امکانات فینووی پیچیده‌ترین مدل‌ها و روابط مالی، مانند درآمدهای تکرار شونده را بسازید و مدیریت کنید.

صورتحساب ترکیبی «اشتراک + یکبار پرداخت»

این ترکیب برای کسب‌وکارهایی که خدمات و یا محصولات زیر را ارائه می‌دهند کاربرد دارد:

1- فروش محصول جانبی در کنار یک خدمت. برای مثال فروش مودم در کنار خدمات اینترنت. در این حالت مشتری باید هزینه مودم را یکبار پرداخت کند، اما هزینه اشتراک اینترنت را باید ماهانه پرداخت کند.

2- اگر در کسب‌وکار شما هزینه‌ای بابت نصب و راه‌اندازی از مشتری دریافت می‌شود، این مدل از صدور صورتحساب برای شما مناسب است. برای مثال دیتاسنترهایی که خدمات اشتراک فضا (Co-location) ارائه می‌کنند، در ابتدای قرارداد، یکبار هزینه نصب و راه‌اندازی از مشتری دریافت کرده و پس از آن فقط هزینه اشتراک ماهانه خدمات ارائه شده را دریافت می‌کنند.

3- برخی از کسب‌وکارها بابت تأخیر در پرداخت از سوی مشتری، جرائمی را در نظر می‌گیرند. کسب‌وکارهایی مانند لیزینگ‌ها، مؤسسات مالی و غیره. این نوع از کسب‌وکارها می‌توانند با استفاده از این مدل ترکیبی، به سادگی برای مشتریان خود صورتحساب صادر کنند.

صورتحساب ترکیبی «اشتراک + پرداخت به ازای مصرف»

برخی از کسب‌وکارها، خدمات و یا محصولات خود را با یک هزینه ثابت تکرار شونده به همراه هزینه مصرف به مشتریان خود عرضه می‌کنند. برای مثال:

شما به عنوان مشترک شرکت‌های تلفن همراه یا شرکت‌هایی که خدمات عمومی مانند برق، آب و گاز ارائه می‌دهند در پایان هر دوره علاوه بر هزینه مصرف خود، یک هزینه مجزا هم بابت آبونمان پرداخت می‌کنید. در این مثال آبونمان یک هزینه ثابت بابت اشتراک شما بوده و هزینه مصرف هم به صورت مجزا از شما دریافت می‌شود.

صورتحساب ترکیبی «اشتراک + مصرف مازاد»

کسب‌وکارهایی که بابت دریافت حق اشتراک، به مشتریان خود اجازه استفاده‌ی میزان مشخصی از خدمات را می‌دهند، می‌توانند با استفاده از این ترکیب، بهره‌وری بسیار بیشتری ایجاد کنند. برای مثال:

فرض کنید شما از یک ارائه‌دهنده خدمات اینترنت بسته‌ی 70 گیگابایتی یک ماهه تهیه کرده و هزینه آن را پرداخت کرده باشید. در صورتی که قبل از پایان دوره یک ماهه حجم 70 گیگابایتی شما به پایان برسد، مصرف مازاد شما با یک نرخ متفاوت محاسبه شده و در صورتحساب شما درج می‌شود.

این مدل ترکیبی در بسیاری از کسب‌وکارهای جدید مانند سرویس‌دهنده‌های ابری کاربرد دارد.

صورتحساب ترکیبی «اشتراک + چند مدل دیگر»

کسب‌وکارها می‌توانند علاوه بر ترکیب 2 مدل مختلف قیمت‌گذاری و صدور صورتحساب، چندین مدل را با هم ترکیب کرده و مدل‌های خلاقانه‌تری را بسازند.

برای مثال، یک صورتحساب می‌تواند شامل هزینه اشتراک تکرار شونده ماهانه، در کنار هزینه بر اساس مصرف برای یک پکیج از سرویس‌های مختلف و همینطور هزینه یکبار پرداخت برای سرویسی دیگر باشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است